شهرماشين
بررسي انواع خودروهاي داخلي

تابلو سازي يكي از مواردي است كه در ميزان فروش بسيار تاثير گذار خواهد بود و بي شك شما نيز زماني كه در خيابان قدم مي زنيد شاهد وجود تابلو خاصي خواهيد بود. طراحي تابلو تاثير بسزايي بر ميزان مشتري خواهد داشت و هرچه تابلو زيباتر باشد بي شك ميزان بازديد كننده و در نتيجه فروش محصولات بيشتر خواهد بود 

وجود تابلو سر در فروشگاه يا مغازه نشانه نوع كسب و كار و خدماتي كه ارائه مي دهيد مي باشد و اگر خلاق باشيد مي توانيد از اين تابلو به عنوان نماد برند و كسب و كار خود استفاده كنيد 

وجود لوگو مرتبط با كسب و كار و همچنين يك پيام تبليغاتي كوتاه مي تواند تحولي در كسب و كار شما بوجود آورد بطوريكه كه با ديدن آن لوگو متوجه برند و خدمات شما شوند

 

تابلو سازي تبليغاتي در ايران

آيا ميدانيد تابلو چلنيوم چه نوع تابلويي است؟ ممكن است براي شما نيز پيش بيايد كه با گشت و گذار در خيابان ها شاهد وجود تابلو هاي تبليغاتي در كنار پياده رو باشيد. توجه داشته باشيد كه اين تابلو سازي ها مي تواند سبب جذب مشتري شود و بي شك مناسب بودن تابلو مغازه بيشترين تاثير را نيز خواهد گذاشت.

ديدن يك تابلو سازي شيك سبب خواهد شد كه فرد رغبت بيشتري نسبت به مشاهده فروشگاه داشته باشد. مشاهده اجناس فروشگاه ممكن است به فروش ختم شود. با يك تابلو مغازه مي توانيد تمامي امكانات و خدمات خود را معرفي نموده و مي تواند بهترين مورد جهت معرفي شما بوده باشد كه با استفاده از اين تابلو مشتريان را به خريد دعوت خواهيد كرد.

تابلو چلنيوم مناسب سبب خواهد شد در صورتي كه مخاطبينتان نيازي به خريد نداشته باشند نيز حتما از مغازه شما ديدن نمايند. شايد ورود مخاطبتان به داخل مغازه سبب ديدن جنس مورد علاقه آنها شود كه اين مورد سبب خواهد شد ميزان فروش شما بالا رود.

در همين راستا مي توان گفت: داشتن يك تابلو مناسب بي شك سبب افزايش مشتري خواهد شد.

 

تابلو سازي بر برندينگ چه تاثيري دارد؟

بازاريابي و هنر برندينگ امروزه به يك علم تبديل شده و با استفاده از برندينگ مي توانيد خود را بيشتر در جوامع مطرح نماييد. شغل هاي مختلف با انواع خلاقيت ها و همچنين ابتكارات كامل تر در تلاش هستند تا از بقيه شركت ها در برند سازي فاصله بگيرند.

تابلو سازي به دليل رابطه مستقيمي كه بين مشتريان و مسئول فروشگاه برقرار مي كند مي تواند ميزان مشتريان را به حداكثر برساند.

بي شك در صورتي كه دو مغازه همكار را مشاهده نماييد با مشاهده تابلو بهتر، مغازه اي را انتخاب خواهيد نمود كه بهترين تابلو سازي را دارد. چرا كه بي شك تابلو مغازه نشان دهند سليقه فرد خواهد بود.

بايد بدانيد كه تابلو سازي مي تواند تفاوتي در برند سازي نيز ايجاد نمايد اما در ساخت تابلو چلنيوم بايد به موارد مختلفي توجه داشته باشيد. سليقه شما بسيار حائز اهميت خواهد بود و سليقه بايد متناسب با آداب و رسوم و سطح فرهنگ باشد.

در طراحي تابلو بايد به سنت و سال و همچنين شرايط آب و هوايي و مهمترين مورد يعني هزينه توجه داشته باشيد.

 

تكنولوژي در ساخت تابلو مغازه

 

تكنولوژي را مي توان مهمترين مورد قابل توجه دانست چرا كه مردم رفته رفته از سلايق گذشته فاصله گرفته و رفته رفته به مدرنيته پيش مي روند. تكنولوژي سبب شده كه فناوري به سمت خواسته هاي دسته جمعي پيش رود و تابلويي ارائه شود كه رضايت جمع را جلب نمايد.

يكي از جديد ترين مدل هاي تابلوسازي را مي توان تابلو حروف برجسته استيل دانست كه اين تابلو از ابتداي عرضه توانسته نظر بسياري را به خود جلب نمايد. از ديگر تابلو هاي جديد مي توان به چلنيوم اشاره كرد اين تابلو در انواع مختلف عرضه شده كه از جمله انواع اين تابلو سازي مي توان به: طرح الماس ، كريستالي، سايدلايت و ... اشاره نمود. اين تابلو براي انواع سلايق مناسب خواهد بود و بي شك مي تواند رضايت شما را جلب نمايد.

 

مزاياي تابلو چلنيوم

 

با پيشرفت تابلو سازي و عرضه تابلو چلنيوم به بازار مدل هاي مختلفي عرضه شده و مي توانيد از اين ميان بهترين مورد را انتخاب نماييد. يكي از مهمترين موارد تاثير گذار را مي توان ميزان هزينه در نظر گرفته شده دانست. يك تابلو معرفي كننده نوع تبليغات شما خواهد بود. از حمله مزيت هاي تابلو چلنيوم مي توان به موارد زير اشاره نمود:

- اين تابلو طول عمر بالاتري داشته واز نظراقتصادي نيز مناسب خواهد بود

- دراين تابلو سازي ميتوانيدازانواع اقسام نورپردازي استفاده نموده ونظر مخاطبين را جلب نماييد.

- اين تابلو زنگ نخواهد زد و به همين دليل مي توانيد به راحتي آن را در بيرون قرار دهيد.

- مهمترين مزيت تابلو چلنيوم را ميتوان زيبايي آن دانست چرا كه بااستفاده ازاين تابلوسازي ميتوانيد مغازه خودرا پر زرقوبرق تر جلوه دهيد.

 

در نهايت

بايد بدانيد كه با استفاده از خلاقيت مي توانيد بيشتر جلب نظر كرده و متفاوت به نظر برسيد.

توجه داشته باشيد كه با استفاده از طراحي تابلو مغازه مناسب مي توانيد ميزان فروش را به حداكثر برسانيد.

بي شك بسياري بر اين اعتقادند كه كيفيت حرف اول را در فروش محصول مي زند اما بايد بدانيد كه تبليغات موثر ترين راه خواهد بود.

مشتريان نمي توانند شما را بشناسند در صورتي كه تبليغات نداشته باشيد. اولين قدم جهت فروش را مي توان آگاه ساختن مشتريان دانست كه در همين راستا مي توانيد سلايق خود را بر روي يك تابلو به خوبي نشان دهيد.

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1400/5/4  ] [ ۰۶ ] [ arirablog ] [ ]

بسياري از صاحبان مشاغل سنتي از اهميت انتخاب تابلوي تبليغاتي آگاهي ندارند يا نسبت به آن بي تفاوت هستند و به مهمترين نكات در انتخاب تابلوهاي تبليغاتي توجه نمي كنند اما در دنياي امروز انتخاب تابلو يكي از مهمترين مراحل شروع يك كسب و كار است.

از آنجا كه هر مشاغل براي معرفي خدمات خود به مشتريان به تبليغات در زمينه هاي مختلف نياز دارد ، تبليغات محيطي و انتخاب تابلوي تبليغاتي متناسب با سرويس و خدمات خود از مهمترين موارد است. اگر به دنبال راه اندازي كسب و كار هستيد ، پيشنهاد مي كنيم يك تابلو مناسب براي معرفي خدمات خود و جلب توجه مردم انتخاب كنيد.

مزاياي استفاده از انواع تابلوي تبليغاتي

هنگامي كه مشتري به منظور خريد يك محصول يا دريافت خدماتي خاص، در شهر تردد مي كند اولين راهي كه مي تواند مغازه يا فروشگاه موردنظر خود را بيابد، توجه به تابلو هاي تبليغاتي مي باشد.

انواع تابلو مغازه جديد نمايانگر نوع كسب و كار و محصولاتي است كه در آن مكان عرضه مي شوند؛ بنابراين در وهله اول انتخاب تابلو، معرف حيطه اصلي فعاليت كسب و كار شما خواهد بود. همچنين انواع نمونه تابلو مغازه و شيوه طراحي آن ها، ذوق و سليقه صاحب مغازه را نشان مي دهد.

برخي مشتريان به اين طريق به ارتباط بين سليقه خريد و انتخاب كالاي خود و صاحب مغازه پي مي برند و متوجه مي شوند كه به احتمال زياد محصول موردنظرشان را در آن خواهند يافت؛ بنابراين مي توان گفت نوع تابلويي كه بر سردر مغازه تان نصب مي كنيد تأثير بسياري بر جذب مشتري و ماندگار ساختن وي دارد.

ساخت تابلو نئون

نكات مهم در انتخاب تابلو هاي تبليغاتي

هنگامي كه قصد سفارش و خريد يك تابلوي تبليغاتي براي سردر مغازه خود را داريد توصيه مي كنيم قبل از خريد به موارد زير توجه كنيد و همچنين از طراح تابلو بخواهيد تا نكات زير را در طراحي تابلوي موردنظرتان لحاظ كند. البته امروزه بسياري افرادي كه در حيطه طراحي محصولات تبليغاتي فعاليت مي كنند به تمامي اصول و استانداردهاي طراحي مؤثر و جذاب محصول آشنايي و علم كافي دارند.

متريال و نوع تابلو از چيست؟

انواع تابلو مغازه از نظر متريال متفاوت هستند همچون چوب ترمووود، تابلو حروف برجسته استيل، تابلو فلكسي، ساخت تابلو نئوني و مهم ترين آن ها تابلو هاي چلنيوم است كه از فلز آلومينيوم ساخته مي شوند. تابلو چلنيوم داراي انواع متفاوتي است و كشوري كه اين تابلو ها در آن توليد مي شود اسپانيا است. اما نكته جالب اينجا است كه آن ها توانسته اند در مدت زمان بسيار كوتاهيي محبوبيت زيادي در بين مغازه داران پيدا كنند و آن ها را ترغيب كنند كه از تابلو هاي چلنيوم استفاده كنند. قيمت تابلو مغازه چلنيوم نيز شايد با ديگر انواع تابلو مغازه متفاوت باشد اما از نظر بازخوردي كه دارد با بقيه آن ها قابل قياس نمي باشد.

انتخاب مناسب طرح تابلو

طرح تابلو شما اولين نكته اي مي باشد كه بايد به آن توجه كنيد. طرح تابلو بايد مفهومي را از كسب و كارتان به مشتري برساند. حتما شما هم ديده ايد كه بعضي مغازه داران در نوشتن نام مغازه خود به جاي حروف الفبا از محصولات خود استفاده كرده اند. اين كار باعث مي شود كه ذهن مخاطب با آن تابلو تعامل بيشتري برقرار كند و آن تابلو در ذهن مشتري به نوعي هك خواهد شد وهمين باعث يادآوري مغازه شما توسط مشتري مي شود و مشتري را به فروشگاه شما مي كشاند.

انتخاب ابعاد مناسب براي تابلو

بايد به اين موضوع توجه داشت كه از چه ابعادي بايد براي نصب تابلو استفاده كرد ؟ گاهي اوقات ابعاد كوچك تر جلب توجه بيشتري نيز مي كنند. اگر مغازه شما كوچك باشد استفاده كردن از تابلو هاي بزرگ و چشمگير مي تواند به صورت برعكس عمل كند و ذوق مشتري را كور كند. چرا كه براي مشتريان گويا بودن تابلو بسيار مهم تر از ابعاد آن است پس قبل از اين كه به اين فكر كنيد هرچه تابلو بزرگتر و چشمگير تري را استفاده كنيد بهتر است، ابتدا به كسب و كار خود نگاه كنيد و مناسب ترين نوع و اندازه را براي خود در نظر بگيريد.

نورپردازي و عنوان مناسب

دو مورد بسيار مهم در انتخاب تابلو مغازه، اتخاب عنوان مناسب و نورپردازي مناسب است. عنوان شما بايد طوري باشد كه مشتري در نگاه اول گيج نشود و راحت بتواند آن را بخواند و طوري نوشته شود كه در ذهن ها هك شود. اگر متن عنوان مناسب باشد، نوبت به نورپردازي مناسب مي رسد كه كار خود را به انجام برساند. براي نورپردازي تابلو هاي چلنيوم از لامپ هاي LED وSMD استفاده مي شود كه علاوه بر زيبايي و چشم نوازي بسيار زياد در شب، از مصرف كمتري هم برخوردار مي باشند. به همين علت است كه در امروزه صنعت تابلوسازي از اين نوع تابلو ها و نورپردازي ها بيشتر استفاده مي كنند.

توجه به محل نصب و شخصيت مشتريان

قبل از نصب تابلو بايد بدانيد كه مشتريان شما از چه نوع تيپ شخصيتي هستند و در چه مكاني زندگي مي كنند تا بتوانيد متناسب با سليقه آن ها تابلو خود را انتخاب كنيد. مسلما در يك كشور اروپايي به تابلويي با حروف ايراني اهميت داده نمي شود چرا كه آن زبان را بلد نيستند. يا نمي توانيد در شهر تهران تابلويي را با زبان يكي از اقليم هاي كشور طراحي كنيد. پس توجه به مكان از اين بابت و از سوي ديگر از نظر آب و هوايي نيز بايد به انتخاب تابلو توجه كنيد. به عنوان مثال اگر در مناطق مرطوب از تابلو هاي چوبي استفاده كنيد، نتيجه خوبي نخواهيد گرفت


توجه به نوع كسب و كار

در ابتداي مقاله عنوان كرديم كه انواع تابلو تبليغاتي مغازه معرف نوع كسب و كار صاحب مغازه مي باشد؛ بنابراين بهتر است در بحث طراحي تابلو از المان ها و اكسسوري هاي مرتبط با نوع فعاليت مغازه استفاده شود تا هم بهترين و مختصرترين معرفي را از مغازه ارائه دهد و هم از فواصل دور هم بتواند مشتري را با محصولات يا خدمات قابل ارائه آشنا كند.

مثلاً يك فروشگاه البسه و پوشاك از المان زيپ بزرگ در طراحي تابلوي نصب شده بر سردر آن استفاده كرده بود كه به راحتي مفهوم عرضه پوشاك در آن فروشگاه را به مخاطب القا مي كرد و همچنين الماني مؤثر و فراموش نشدني محسوب ميشد.

تأثير رنگ ها در ساخت انواع تابلو تبليغاتي مغازه

امروزه به تأثير رنگ ها بر دكوراسيون و چيدمان فضاهاي مختلف و نيز طراحي محصولات و تابلو هاي تبليغاتي پي برده شده است و بر لزوم توجه به اين مسئله تأكيد بسياري انجام مي گيرد. رنگ ها هم مي توانند همانند استشمام عطرها يا گوش دادن به موسيقي خاص براي ما احياكننده خاطرات يا برانگيزاننده احساسات ويژه اي باشند.

تأثير رنگ ها همچنين در طراحي و توليد انواع تابلو مغازه نيز ثابت شده است. برخي رنگ ها مي توانند بسيار زننده باشند و برخي ديگر مي توانند بسيار دل انگيز و روح‌بخش جلوه كنند. تركيب رنگ و المان هاي مرتبط و نقش و نگارهاي زيبا مي توانند در جذب نمودن مشتري به مغازه تأثير به سزايي داشته باشد.

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1400/4/10  ] [ ۰۷ ] [ arirablog ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 5
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب